Logga
Lagerhuset, Efem arkitektkontor, arkitekt Göteborg, Järntorget


Vårt kontor ligger i Pustervikshuset i centrala Göteborg, alldeles intill Järntorget. 
Välkommen att besöka oss!


Efem arkitektkontor
Norra Allégatan 1
413 01 Göteborg

031-743 80 30
efem@efemarkitektkontor.se


Söker du jobb eller praktik?
Just nu har vi ingen ledig tjänst, men du är alltid välkommen att kontakta oss på jobb@efemarkitektkontor.se

Medarbetare

Anders Erici, arkitekt SAR/MSA, certifierad BAS-P, Efem arkitektkontor

Anders Erici
Arkitekt SAR/MSA
Delägare
031 - 743 80 35 
anders.erici@efemarkitektkontor.se

Louise Kronander, arkitekt SAR/MSA, certifierad miljöbyggsamordnare, Efem arkitektkontor

Louise Kronander
Arkitekt SAR/MSA
Certifierad miljöbyggsamordnare
031 - 743 80 33
louise.kronander@efemarkitektkontor.se

Petter Rydsjö, arkitekt MSA, Efem arkitektkontor

Petter Rydsjö
Arkitekt MSA
Delägare
031 - 743 80 38 
petter.rydsjo@efemarkitektkontor.se

Therese Setterborg, arkitekt SAR/MSA, Efem arkitektkontor

Therese Setterborg
Arkitekt SAR/MSA
031 - 743 80 32
therese.setterborg@efemarkitektkontor.se

Saria Daleen Efem arkitektkontor

Saria Daleen
Arkitektstudent, BIM-projektör
031 - 743 80 30
saria.daleen@efemarkitektkontor.se

Johanna Eriksson arkitekt Efem arkitektkontor

Johanna Eriksson
Arkitekt SAR/MSA
031 - 743 80 39
johanna.eriksson@efemarkitektkontor.se

Therese Setterborg, arkitekt SAR/MSA, Efem arkitektkontor

Daniela Diaconu
Arkitekt SAR/MSA
031 - 743 80 30
daniela.diaconu@efemarkitektkontor.se

Marie Steen, arkitekt SAR/MSA, Efem arkitektkontor

Marie Steen
Arkitekt SAR/MSA
0709 - 31 35 72
marie.steen@efemarkitektkontor.se